Статья на веб-платформе «UaModna»

«Що вдягати цієї осені: стильні образи від українських брендів»

Молодий та прогресивний бренд яскравого одягу для сучасних жінок. Як працівники модної індустрії, дизайнери бренду Marterina знають, що кожна жінка — це індивідуальність. Саме тому розробляють та пропонують одяг, який підкреслює природну красу кожної представниці прекрасної статі. А щоб догодити смаку будь-якої дівчини, створюють самодостатні й універсальні речі, які легко поєднувати з іншими предметами гардеробу.

Одяг від Marterina — для успішних, сучасних жінок, які живуть у динамічному ритмі, але вміють насолоджуватися життям. Саме тому дизайнери обрали за основу класичний стиль, адже він завжди актуальний, а якісний крій ніколи не вийде з моди. Такі речі легко ввійдуть у ваш повсякденний гардероб та стануть улюбленим вбранням.

Основним критерієм, на який засновники бренду звертають найбільше уваги — це якість. Тому вони ретельно стежать за кожним етапом виробництва — від розробки дизайну та вибору матеріалу до безпосереднього виготовлення виробу. Вони вкладають душу, коли створюють одяг для вас!

Прочитать статью вы можете здесь.

Октябрь 9, 2016